شیشه‌های بالکن تاشو

فرض کنید در  روز سرد زمستانی پس از یک روز کاری سخت به خانه گرم خود بازگشتید. بارش برف شروع شده و تماشای برف برای شما لذت بخش است. اما سرمای بیرون خستگی توان این را از شما گرفته که بیرون از خانه بروید و به تماشای برف بنشینید. همه آنچه میخواهید فضایی وسیع از منظره برف است و نشستن در محیطی که دمای آن برایتان قابل تحمل باشد و فضایی که به اندازه خانه‌تان امن باشد. بنشینید و چای بنوشید و بارش برف را تماشا کنید اما گاهی دیدن این منظره شبیه یک رویاست چرا که این روزها آلودگی‌های شدید هوا و گرد وغبار در همه شهرهای ایران تمایل به ارتباط با هوای آزاد را کم تر کرده و در طول سال نیز با گرما یا سرمای بیش از حد مواجهیم که همین امر باعث شده به چهار دیواری خانه پناه بیاوریم و از خیر منظره بیرون و دیدن درختان و آسمان بگذریم. بعلاوه ملزومات موجود در بالکن نیز با توجه به ارتباط با فضای آزاد بیرون از گزند آلودگی و آسیب دور نخواهند ماند. در نهایت با بسیاری از خانه‌ها مواجه هستیم که فضای بالکن خود را از بین بردند و تنها راه ارتباطی خانه را با بیرون قطع کردند یا عملا فضای بالکن آنها غیر قابل مصرف باقی ماننده یا کارایی لازم را ندارد. تحقق رویای شما کار ماست.  شرکت شیشه بالکن سهند پیشنهاد شیشه‌های تاشو بالکن را به شما ارائه می‌دهد. سیستمی که هر زمان بخواهید آن را جمع کنید فضا را گرم کنید و منظره همچنان پیش رویتان باشد. داشتن یک بالکن شیشه ای با شیشه های تاشو که در روزهای بهاری کاملا جمع شود تا عطر گلها و نسیم خنک را از دست ندهید. روزهای پر از دود و گرد غبار کاملا بسته شود تا از گزند آلودگی در امان بمانید. تجهیزات موجود در بالکن را از آسیب گرما و سرما و آلودگی حفظ کند. موهبت نور خورشید را به شما هدیه دهد فضای بالکن را به فضایی امن با دمای دلخواه شما تبدیل کند، گرد و غبار و آلودگی را از فضای بالکن به طور کامل دور کند و فاضایی آرام و دنج و امن در اختیار شما قرار دهد.

 

 

شیشه تاشو بالکن چیست؟

تراس شیشه ای یا شیشه‌ بالکن حائلی شفاف مابین تراس یا بالکن شما و محیط بیرون است. اما سیستم جدید شیشه بالکن تاشو تنها یک پنجره ساده نیست. این سیستم به شکل آکاردئونی باز و بسته می‌شود و امکان استفاده کامل از فضای بیرون را در مواقع نیاز برای ساکنین خانه فرهم می‌آورد. شیوه باز و بسته شدن آن به گونه‌ای است که نظافت بسیار راحت خواهد بود زیرا تمام فضا در دسترس قرار می‌گیرد. هر زمان که هوا دلپذیر باشد این سیستم به شما فرصت استفاده از هوا را خواهد داد. می‌توانید به طور کامل آنرا باز کنید و هوای آزاد را تنفس کنید. بدون آنکه قاب پنجره یا مزاحمی در مسیری دید شما قرار داشته باشد. شرکت شیشه بالکن سهند پانل‌های شیشه‌های تاشو را در عرض 50 تا 60 سانتی‌متری در اختیار مشتریان قرار می‌دهد و طراحی و اجرای آن با توجه به ابعاد بالکن و شکل خانه و کاملا به سلیقه مشتری انجام خواهد شد. 

 

 

مزایای استفاده از شیشه بالکن تاشو سهند

شرکت شیشه بالکن سهند با کادری متخصص و استفاده از بهترین مواد و ملزومات سعی کرده در زمینه تولید در و پنجره با علم روز دنیا همراه باشد و در عین حال سلیقه مشتریان را در نظر بگیرد و طبق آن طراحی مناسب و درخور شًان مشتریان ارائه دهد. یراقالات شرکت از کشور ترکیه وارد شده و مونتاژ آن در ایران انجام می‌شود. با توجه به فضای بالکن و سلیقه مشتری پانل‌های شیشه‌های بالکنی تاشو هر کدام با عرض 50-60 سانتی‌متر طراحی شده و تکنسین‌های ما در کم‌ترین زمان و تمیزترین شکل ممکن اقدام به نصب آنها می‌کنند. شیشه‌های تاشو سهند 50 تا 60 درصد عایق دما است و تا  100 درصد بالکن شما را از گزند آلودگی و گرد و غبار مصون خواهد داشت. شیشه‌های مورد استفاده در این شرکت از شیشه‌های ایمن (شیشه‌های سکوریت) است که در زمان ایجاد هر گونه تنش اعم از تغییر ناگهانی دما، تنش‌های فشاری و کششی ناشی از تکان‌های شدید مقاومت خوبی نشان خواهد داد و در صورت ضربات بسیار سنگین به شیشه و شکستن آن به گونه‌ای طراحی شده که ذرات به اطراف پرتاب نشود و آسیبی را به ساکنین وارد نسازد. کیفیت بسیار بالای یراقالات و جنس مقاوم شیشه‌ها در کنار تکنسین‌های کارآزموده و زبردست و طراحان داخلی که سلیقه شما را با علم طراحی و معماری پیوند می‌زنند سبب شده شرکت شیشه بالکن سهند یکی از شرکت‌های پیشرو در زمینه طراحی  سیستم‌های ریلی تاشو و بالکن‌های شیشه‌ای قرار گیرد. شرکت ما با وارادات بهترین مواد از کشور ترکیه و مونتاژ آن در ایران و پیگیری علم روز دنیا در زمینه طراحی و اجرا همواره  سعی دارد یک گام از سایر شرکت‌ها پیش باشد. هنگام نصب پانل‌ها تفاوت را در عملکرد تکنسین‌ها خواهید دید. سرعت و دقت در انجام کار بدون وارد آمدن کوچکترین خش و آسیب به پنجره و فضای اطراف در سریعترین زمان ممکن کاری تمیز و درخور شان مشتری را به ارمغان خواهد آورد. تنها کافیست برای دستیابی به فضای رویایی خود با ما تماس بگیرید. در سریعترین زمان طراحان ما نیاز و سلیقه شما را با علم خود پیوند زده و متخصصان ما بهترین مواد را به کار می‌گیرند و تکنسیسن‌های ما اقدام به نصب پنجره‌های دلخواهتان خواند کرد. شرکت شیشه بالکن سهند افتخار دارد با در نظر گرفتن نیاز مشتری و پیگیری تکنیک‌های نوین بهترین را به شما هدیه دهد.

بیشتر بدانید:

تاثیر شیشه‌های بالکن در جلوگیری از اتلاف انرژی

آشنایی با شیشه متحرک بالکن

ایجاد امنیت در بالکن

6 مزیت شیشه بالکن تاشو

شیشه بالکن مدرن

تازه ترین مقالات

دیدگاه خود را با ما درمیان بگذارید