مقالات

0 دیدگاه سه‏ شنبه 07 تیر 1401

معرفی تراس شیشه ای تاشو

تراس به فضایی از خانه گفته می شود که بدون سقف است یکی از تراس های محبوب و زیبایی که بسیاری از افراد آن را برای خانه های خود به کار برده اند تراس شیشه ای تاشو است.

0 دیدگاه

شیشه بالکن چگونه مانع از اتلاف گرما و سرما می شود ؟

شیشه بالکن چگونه مانع از اتلاف گرما و سرما می شود؟ پنجره های شما به نظر شیشه های ساده می آیند، اما در ساخت همین شیشه ها فناوری و عناصر پیچیده و جالبی به کار گرفته شده است.

0 دیدگاه سه‏ شنبه 07 تیر 1401

انواع طراحی برای تراس شیشه ای

اگر به دنبال طراحی تراس شیشه ای جذاب برای خانه خود هستید، استفاده از شیشه های شفاف با حاشیه های فولادی می تواند ایده بسیار خوبی برای شما باشد.

1 دیدگاه

شیشه بالکن در تهران

شیشه بالکن در تهران آنقدرها که نیاز است مورد استفاده قرار نمی‌گیرد. بالکن‌های خانه‌ها بدون استفاده رها شده و به انباری تبدیل شده. بالکن‌هایی که با شیشه بالکن زیبا و کاربردی می‌شود و خانه را از آلونکی بی روزن نجات خواهد داد. شیشه بالکن در تهران آنقدرها که نیاز است مورد استفاده قرار نمی‌گیرد. بالکن‌های خانه‌ها بدون استفاده رها شده و به انباری تبدیل شده. بالکن‌هایی که با شیشه بالکن زیبا و کاربردی می‌شود و خانه را از آلونکی بی روزن نجات خواهد داد.

0 دیدگاه

قیمت شیشه بالکن

نکات کلیدی درباره قیمت شیشه بالکن

0 دیدگاه شنبه 16 بهمن 1400

6 مزیت شیشه بالکن تاشو

در انتخاب حفاظ بالکن کمی دقت کنید. شما میتوانید با استفاده از شیشه بالکن تاشو یا جمع شو و شیشه بالکن ریلی در خانه تغییر اساسی بدهید. شیشه بالکن آکاردئونی به شما فرصت استفاده از فضای بالکن با بالاترین بهروری و بهترین شرایط را خواهد داد. در ادامه 6 مزیت شیشه بالکن تاشو یا شیشه بالکن ریلی را برایتان نام می‌بریم.

0 دیدگاه شنبه 16 بهمن 1400

گلخانه شیشه‌ای

برای رسیدن به گلخانه شیشه‌ای میتوان از شیشه‌های تاشو یا شیشه‌های ریلی استفاده کرد. با کمی خلاقیت و به‌کار‌گیری متخصصان و طراحان حرفه‌ای شیشه بالکن سهند می‌توانید گلخانه‌ای در بالکن یا گلخانه شیشه‌ای روی سقف خانه خود ایجاد کنید.

0 دیدگاه شنبه 16 بهمن 1400

شیشه بالکن ریلی

شیشه بالکن مدرن با طراحی روز که منظم و آسان بر روی هم تا می‌شود. ایده‌ای که هر چند بسیار جذاب و کاربردی است اما موانع اجرایی بر سر راهش سبب شده تا اعتماد مشتریان برای نصب آن خدشه دار شود. شیشه بالکن سهند سیستم شیشه تاشو ریلی با بالاترین استانداردهای موجود در اختیار شما می‌گذارد. تمامی یراق‌آلات این شرکت از بهترین برندهای ترکیه‌ای وارد ایران می‌شود. کیفیتی که این یراق‌آلات دارند قابل رقابت با نمونه‌های اروپایی است. از تکنولوژی روز دنیا برای تولید آنها استفاده شده است.

0 دیدگاه شنبه 16 بهمن 1400

شیشه‌های تاشو تراس

شیشه‌های تاشو علاوه بر مزایای استفاده از پنجره شیشه‌ای و وجود حائل به طور کامل شما را از منظره و نور آفتاب بهره‌مند می‌کند و علاوه بر آن در صورتی که بخواهید کاملا به صورت آکاردئونی جمع شده و فضای تراس را کاملا باز خواهد کرد. پیشنهاد شرکت شیشه بالکن سهند برای تراس‌های شما استفاده از شیشه‌های تاشو است

1 2