مقالات

0 دیدگاه سه‏ شنبه 07 تیر 1401

مزایای نصب تراس شیشه ای در آپارتمان

0 دیدگاه سه‏ شنبه 07 تیر 1401

معرفی انواع تراس شیشه‌ای کاربرد آن

در این مقاله به معرفی انواع تراس شیشه ای و کاربردهای آن پرداخته ایم برای مشاوره و سفارش با شماره 02156451569 تماس بگیرید

0 دیدگاه

انواع شیشه ریلی نمایشگاه

با پیشرفت های جدید و به وجود آمدن انواع مختلف شیشه ها، شیشه ریلی نمایشگاه بسیار مورد توجه مردم قرار گرفته است. این مدل شیشه ها مزایا و کارایی بسیاری دارند.

0 دیدگاه

آشنایی با شیشه متحرک بالکن

آشنایی با شیشه متحرک بالکن

0 دیدگاه

انواع کرکره برقی شفاف بالکن

پرده های معمولی، حفاظ قابل اعتمادی برای بالکن و پنجره های شما نیست. پیشنهاد ما استفاده از کرکره برقی شفاف بالکن است. تا به راحتی بتوانید در هر زمانی که می خواهید و بدون دخالت دست آن را باز و بسته کنید.

0 دیدگاه

طراحی تراس شیشه ای گلخانه | نحوه ساخت تراس شیشه ای

برای طراحی تراس شیشه ای گلخانه ، نیاز است کار خود را به سه مرحله تقسیم کنیم و مرحله به مرحله به تراس شیشه ای گلخانه مد نظرمان نزدیک شویم.

0 دیدگاه

چگونه بالکن را گلخانه کنیم ؟

یکی دیگر از ایده هایی که در رابطه با سوال چگونه بالکن را گلخانه کنیم ، به ذهن می رسد، استفاده از قطعه های چوبی در بالکن است.

0 دیدگاه

انواع حفاظ شیشه ای بالکن

برای تهیه حفاظ شیشه ای بالکن می توانید از شیشه حرارتی استفاده کنید، زیرا از این مدل اغلب در ساختار های نامرئی استفاده می شود.

0 دیدگاه

ایجاد امنیت در بالکن

اگر امنیت در بالکن های شما برقرار باشد، دیگر شاهد این گونه اتفاقات تلخ نخواهیم بود و حتی با یک تراس شیشه ای امنیت خانه شما تهدید نخواهد شد.

1 2