شیشه بالکن مدرن

شیشه بالکن مدرن

معماری مدرن با شیشه بالکن ریلی تاشو

فضای بالکن خانه شما هر کجا که باشد تشنه توجه است. شیشه بالکن خانه‌ها را رها نکنید. شیشه بالکن چشمان خانه شماست. از آنها حفاظت کنید. بگذارید اگر هوا خوش است و طبیعت زیبا، کمی لذت ببرید، نگذارید هوای آلوده غبار بنشاند بر روی چشمان خانه‌هایتان، نگذارید صداهای ناهنجار فضاهای شهری خاطرتان را آزرده کند. پیشنهاد طراحان و معماران امروزی استفاده از شیشه تاشو است. شیشه بالکن مدرن با طراحی روز که  منظم و آسان بر روی هم تا می‌شود. ایده‌ای که هر چند بسیار جذاب و کاربردی است اما موانع اجرایی بر سر راهش سبب شده تا اعتماد مشتریان برای نصب آن خدشه دار شود. ما آماده‌ایم که تصورتان را از کیفیت و کارآیی سیستم شیشه ریلی تاشو عوض کنیم.  شرکت شیشه بالکن سهند تعهد دارد تا این ایده جهانی را با بالاترین کیفیت در اختیار مردم عزیز کشورمان قرار دهد. خانه‌های ایرانی شایسته بهترین‌هاست.

 

 

ضرورت استفاده از شیشه بالکن ریلی تاشو

مهم نیست خانه شما کجاست. وسط شهر تهران هستید و طبقات پایین آپارتمان یا بالای برج‌های شهرهای آلوده و شلوغ، یا ویلای زیبا و سرسبز شما در کنار شالیزار و درختان بی نظیر شمال، یا خانه‌ای قدیمی دارید در مناطق کوهستانی روبه قله‌های پرشکوه کوه‌های سربه‌فلک کشیده ، یا خانه‌های سنتی رو به سوی دشت و کویر مرکزی ایران. هر کجای ایران که باشید خانه‌های امروزی محتاج فضای بالکن است. فضایی که درون خانه شماست. امن است اما حبس در چاردیواری خانه نیستید. بالکن فضایی است که دست دراز کرده تا طبیعت دستش را بگیرد. خانه شما را با طبیعت آشتی داده و به شما فرصت می‌دهد که از خانه دلخواه خود به طبیعت سلام کنید. متاًسفانه بالکن‌های امروزی در حال تبدیل شدن به فضایی بلااستفاده است. برای بعضی خانه‌ها بالکن شده بلای جانشان. محلی پر از گرد و غبار، تمام درزها را که بپوشانی آلودگی به داخل میاید، بالکن خانه شده متهم ردیف اول هدف رفت انرژی،   آسایش خانه را گرفته زیرا سر و صدای بیرون مانع از استراحت شماست، نه تنها فضای بالکن را استفاده نمی‌کنید بلکه حاضرید از خیر قسمتی از خانه بگذرید و جای آن بتن بریزید! شاید که از آلودگی و صدا در امان بمانید. فضایی که میتواند آسایش شما را تامین کند،سیستم شیشه ریلی تاشو بی کیفیت به کلی نابوده کرده. شرایط می‌تواند تغییر کند. می‌توانید یک وعده صبحانه را در کنار مهمانانتان بر روی بالکن صرف کنید، می‌توانید چند تکه از شیشه تاشو ریلی را با اشاره یک انگشت و به سادگی تا کنید و بگذارید قسمتی از آن باز بماند تا طراوت باران به داخل بیاید یا پیشنهادی جالب‌تر داریم، می‌توانید همه تکه‌های شیشه را روی هم تاکنید، مانند کتاب، همه شیشه‌ها به راحتی روی هم قرار میگیرید، حال شمایید و محیط بیرون، هیچ مانعی بینتان نیست حتی شیشه ، روزهای زیبای اردیبهشت را به داخل خانه‌ها بیاورید. شیشه تاشو بالکن به شما فرصت خواهد داد تا هر میزانی از فضای خانه را که بخواهید کامل یا نیمه باز کنید و هر فضایی که بخواهید ببندید.

 

مزایای شیشه بالکن سهند

شیشه بالکن سهند سیستم شیشه تاشو ریلی را با بالاترین استانداردهای موجود در اخیار شما می‌گذارد. تمامی یراق‌آلات این شرکت از بهترین برندهای ترکیه‌ای وارد ایران می‌شود. کیفیتی که این یراق‌آلات دارند قابل رقابت با نمونه‌های اروپایی است. از تکنولوژی روز دنیا برای تولید آنها استفاده شده است.

کاری که شرکت ما انجام می‌دهد در گام نخست خریداری بهترین‌متریال موجود در بازارهای جهانی و وارد کردن آنها به ایران است.

گام دوم به دست متخصصان ایرانی انجام می‌شود. تفاوت اساسی در این مرحله آشکار میشود. شاید بسیاری از وارد کنندگان بتوانند سیستم شیشه ریلی تاشو را  وارد کنند اما زمانی که نوبت به طراحی و مونتاژ و نصب می‌رسد در برخی موارد عملکردشان آنقدر بد خواهد بود که شما را از خرید پشیمان می‌کند. شرکت شیشه بالکن سهند سال‌ها تجربه در زمینه مونتاژ و طراحی و نصب سیستم شیشه ریلی تاشو دارد.

کافیست با ما تماس بگیرید. بازدید رایگان از فضا انجام می‌شود و طراحان و متخصصان ما بر سر طرح با شما به توافق می‌رسند. بقیه کار را به ما بسپارید. بهترین نوع شیشه سکوریت موجود در ایران را به بهترین نحو بر روی یراق‌آلات با کیفیت ترکیه‌ای نصب می‌کنیم و تا محله انتقال به خانه شما کار را پیش می‌بریم.

 زمان انتقال همکاران ما کاملا آموزش دیده و حرفه‌ای هستند. اجازه نخواهند داد کوچکترین خدشه‌ای به شیشه‌ها وارد شود. یکی از مهم‌ترین مراحل نصب در محل مرحله عایق بندی است. شیشه‌گیر‍‌هاطوری طراحی شده که ازنفوذاب به داخل جلوگیری میکنند.دراین نوع شیشه گیرهای سیستم بالکنی،شیشه تا 2 سانتیمترداخل شیشه‌گیررفته وباعث تعادل ومقاومت سیستم میگردد.در نهایت آنچه تحویل شما می‌شود بدون نقص است.

 

تضمین ایمنی شیشه بالکن ریلی تاشو با استفاده از شیشه سکوریت

بحث ایمنی در استفاده از شیشه بالکن ریلی تاشو اهمیت بسیار زیادی دارد. شاید اولین نکته‌ای که با دیدن شیشه به نظرتان برسد خاصیت شکنندگی آن و خطراتی است که ایجاد می‌کند. دلیل اصلی بی اعتمادی بسیاری از مردم به استفاده از شیشه دقیقا از همین تصور می‌آید. باید بدانید که شیشه‌های امروزی در مقایسه با بسیاری از مصالح دیگر ایمنی بالاتری دارد. در برابر ضربه، در برابر تغییر دما، در برابر تنش‌های ناشی از زلزله. همه پیش‌بینی‌های لازم برای تنش‌های احتمالی انجام شده است. با نگاهی به ساختمان‌های معروف در کشورهای پیشرفته نقش پر رنگ شیشه توجه شما را جلب خواهد کرد. شاید برایتان عجیب باشد که بدانید بسیاری از این ساختمان‌ها تحمل زلزله با ریش‌ترهای بسیار بالا و یا طوفان‌های سهمگین را خواهد داشت و استانداردهای سخت‌گیرانه‌ای نیز در این زمینه اعمال می‌شود. بهترین راه ، پیروی از استاندارهای موجود است نه حذف شیشه. متاسفانه در برخی موارد دیده شده که برای شیشه‌ ریلی تاشو از یراق‌آلات درجه دو استفاده می‌شود. شاید برای سال‌ها نیز کار کند و خطر جانی نداشته باشد اما اتفاق ناگوار زمانی خواهد افتاد که این سیستم در طبقات بالای برج کار شده باشد و تنش‌هایی مانند زلزله اعمال شود. پیامد استفاده از یراق‌آلات بی کیفیت بازی با جان مردم است.

شیشه بالکن سهند بالاترین استاندارد شیشه تاشو ریلی را ارائه میکند

شرکت شیشه بالکن سهند به مشتریانش تعهد اخلاقی و حرفه‌ای دارد که شیشه سکوریت استفاده شده در پروژه بالاترین کیفیت و ایمنی را داشته باشد و یراق‌آلات درجه  1 کار شود تا در صورت بروز حادثه از شما محافظت کند. تغییر فضای خانه شما وابسته به یک تصمیم ساده است. تلفن را بردارید و با مشاوران ما تماس بگیرید. نصب شیشه بالکن تاشو ریلی تخصص ماست. این روزها هوای پاک و نم باران در شهرهای آلوده غنیمت است، شیشه تاشو بالکن را جمع کنید و از هوا لذت ببرید