لوگو کابین دوش

کابین دوش چیست؟

 

کابین دوش یک محوطه دوش کامل با پنل پشتی و سینی است که تمام سطوح داخلی آن محکم شده و ضد آب می باشد. این به این معنا است که شما نیازی به کاشی کردن دیوارهای پشت آن ندارید. کابین دوش همچنین به خودی خود شامل سیستم دوش و ویژگی های دیگر نظیر  body jet است. آنها معمولا برای دوام بیشتر از اکریلیک ساخته می شوند و دارای درهای شیشه ای با فریم های پوشش داده شده با پودر و یا آبکاری شده هستند.

 

آیا کابین دوش برای حمام مناسب است؟

کابین دوش می تواند انتخاب خوبی برای طیف گسترده ای از حمام ها باشد. عامل اصلی فضا است، در نتیجه شما باید اندازه کابین دوش را با اندازه حمام خود مطابقت دهید. شما همچنین باید سبک حمام خود را بررسی کنید تا این اطمینان را حاصل کنید که کابین دوش مناسبی را که با سایر لوازم حمامتان همخوانی دارد انتخاب کرده اید.

 

برای حمام های کوچک :

کابین دوش پشت شیشه ای زمانی یک انتخاب ایده آل است که شما یک حمام کوچک داشته باشید. در این حمام ها کابین دوش در یک گوشه قرار می گیرد که برای طراحی فضای مناسب درهای شیشه ای خمیده نیز دارد. با وجود درهای کشویی کابین دوش، شما به فضای اضافی برای باز کردن در نیاز ندارید.

 

برای حمام های متوسط و بزرگتر:

اگر بخواهید دوشتان یک ویژگی واقعی در یک حمام بزرگتر را داشته باشید ، کابین دوش مستطیلی پشت شیشه ای می تواند انتخاب مناسبی باشد. شکل مستطیل فضای بیشتری به دوش می بخشد و درب کشویی دسترسی آسان تری را بدون نیاز به فضای اضافی برایتان فراهم می کند. این کابین دوش برای حمام های امروزی با دیگر وسایل و مبلمان براق و مدرن متناسب است، اما با توجه به خطوط کلاسیک و ظاهر خیره کننده ای که دارد می تواند برای حمام های سنتی تر نیز استفاده شود.  

 

 

عرض 100 

ارتفاع 200